ban1

 
 

Kurs przedmałżeński dla par przygotowujących do przyjęcia sakramentu małżeństwa odbędzie się w parafii pw. św. Antoniego w dniach 6- 8 lutego 2015 r.

 

 

piątek, g. 1800 - 2000;  sobota, g. 1000 - 1700 (przerwa 1400 - 1500);  niedziela, g. 1200 - 1430

 

Spotkania odbywają się w Domu Katechetycznym

 

(wejście od ul. Kapucyńskiej schodami na dół i w lewo)

 

Informacje: www.pila.kapucyni.pl;

telefon: (+48) 67 / 351 12 62

 

Zapisy na pierwszym spotkaniu

 

 

 

___

 

W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna w czwartki po Mszy św. porannej oraz w soboty po wieczornej Mszy św.

 

W okresie kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 w kaplicy parafialnej.

 

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty zaś o godz. 11.00. Wyjątki od tej reguły zostały zaznaczone na planie kolędy.

 

Kolęda to szczególny wyraz wiary, konkretny sposób przyjęcia Bożego błogosławieństwa, to otwarcie drzwi rodzinnego domu na Pana Boga. Najważniejsze cele kolędy to:

-  wspólna modlitwa domowników i duszpasterza,

-  pobłogosławienie mieszkania, domu oraz według potrzeby przedmiotów kultu religijnego,

-  poznanie wiernych i ich stany życia, w tym przede wszystkim stanu duchowego i religijnego Parafian,

-  próba włączenia wiernych w życie wspólnoty parafialnej – odkrywanie charyzmatów parafian, pokazywanie szans ich wykorzystania we wspólnocie parafialnej, tworzenie nowych grup,

-  ewangelizacja Parafian, możliwość zachęty do korzystania z sakramentów,

-  wsłuchiwanie się w głos Parafian

-  wymiar materialny, możliwość złożenia ofiary pieniężnej przeznaczonej na prowadzenie dalszych prac budowlanych kościoła parafialnego.

Plan wizyty duszpasterskiej

29 grudnia

poniedziałek

Daleka + Opalińskich + Promienna 50, 52

29 grudnia

poniedziałek

Niepodległości 159 - 179

30 grudnia

wtorek

Koszycka nieparzyste

30 grudnia

wtorek

Koszycka parzyste

2 stycznia

piątek

Wiosenna

3 stycznia

sobota

Niepodległości 132 - 158

3 stycznia

sobota

Różana Droga

5 stycznia

poniedziałek

Brukowa + Sucha   /od godz. 18.00/

5 stycznia

poniedziałek

Prosta + Okrężna + Błotna

6 stycznia

wtorek

Wałecka

6 stycznia

wtorek

Promienna 24, 26

7 stycznia

środa

Piaskowa + Podleśna + Wiśniowa

7 stycznia

środa

Pogodna

8 stycznia

czwartek

Swojska + Tartaczna

8 stycznia

czwartek

Skośna + Targowa + Młynarska domki

9 stycznia

piątek

Dębiaki + Kalinowskiego + Widok + Nad Gwdą + Równa + Zbrojna

9 stycznia

piątek

Młynarska 2, 4, 13, 15, 17

10 stycznia

sobota

Wspólna + również nowe bloki

10 stycznia

sobota

Nowa  /od najniższych do najwyższych numerów/

11 stycznia

niedziela

Promienna 28, 30

12 stycznia

poniedziałek

Wenedów 6 abcde

12 stycznia

poniedziałek

Wenedów 3, 5, 7, 9 + 2, 4

13 stycznia

wtorek

Wenedów 8 ab

13 stycznia

wtorek

Wenedów 11, 13, 15, 17

14 stycznia

środa

Światowida 2 abcd  i 4, 6

14 stycznia

środa

Światowida 1, 3, 7, 9

15 stycznia

czwartek

Światowida 11 abc

15 stycznia

czwartek

Średnia + Małe Błonia + Zacisze

16 stycznia

piątek

Przednia + Ukryta

16 stycznia

piątek

Zielona Dolina + Nad Łąkami

17 stycznia

sobota

Miła + Jasna

17 stycznia

sobota

Królewska + Parkowa + Ustronna

19 stycznia

poniedziałek

Szlachecka + Hetmańska

20 stycznia

wtorek

Promienna 2, 4, 6, 8

20 stycznia

wtorek

Promienna 10 abc

21 stycznia

środa

Promienna 5

21 stycznia

środa

Promienna 12, 14, 16, 18, 20, 22

22 stycznia

czwartek

Wyzwolenia + Żytnia + Gryfitów + Kasztelańska domki

22 stycznia

czwartek

Kasztelańska 2, 4, 6, 10 abc

23 stycznia

piątek

Koszykowa

23 stycznia

piątek

Staropolska 15 abc + domek

24 stycznia

sobota

Książęca

24 stycznia

sobota

Promienna 11, 13, 15, 17, 19, 21

26 stycznia

poniedziałek

Kazimierza W 11, 13, 15, 17, 19

26 stycznia

poniedziałek

Kazimierza W 12 abc + 14 ab

27 stycznia

wtorek

Kazimierza W 21, 23 + 16 ab + Zakątek

27 stycznia

wtorek

Kazimierza W 18, 20, 22, 24

28 stycznia

środa

Poprzeczna 10, 12 + Kazimierza W 26, 28, 32, 34

28 stycznia

środa

Kazimierza W 35, 37, 39, 41, 43 ab + Apartamentowiec ABC

29 stycznia

czwartek

Rycerska 7, 8, 10, 12

29 stycznia

czwartek

Rycerska 16, 18, 20, 22

30 stycznia

piątek

Rycerska 24, 26, 28, 30 + Światowida 10, 12

30 stycznia

piątek

dodatkowa

     

Osoby, których adresy nie zostały wymienione, proszone są o zgłoszenie chęci przyjecia kolędy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

     
SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

Darmowy licznik wejść
Początek strony