OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Piła, 17.06.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI niedziela zwykła

 

  1. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać wszystkim za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie FESTYNU oraz tym, którzy w nim uczestniczyli.

Łącznie na cele budowlane zebraliśmy 30 tyś. złotych i 1600 zł na cele charytatywne.

Bardzo prosimy o odbiór blach, jak również o zdjęcie plakatów.

 

  1. Codziennie o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu  w czwartek o godz. 17.00.

 

  1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców, by wspólnie podziękować za mijający rok i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji i urlopów.

 

  1. Spotkanie podsumowujące, dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjalnych, wraz z rodzicami w środę o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.

 

  1. Wszyscy, tegoroczni BIERZMOWANI, spotykają się z animatorami przy grillu, w czwartek o godz. 18.45. Będzie to okazja do podsumowania czasu formacji a także odebrania pamiątek bierzmowania.

 

  1. Do końca czerwca, rodzice dzieci z kl. I oraz młodzieży z kl. II gimnazjalnych i kl. VII szkoły podstawowej zapisują w kancelarii swoje dzieci, jako kandydatów do I Komunii św. i Bierzmowania.

 

  1. W następną niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. JUBILEUSZOWA w intencji tych małżeństw, które w czerwcu obchodzą rocznice zawarcia małżeństwa. Zgłoszenia w zakrystii.

 

  1. IX Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30.06-07.07. 2018 r. i dalej do Zakopanego. Skrzatusz – 02.07.2018 r. Bliższe informacje na plakacie w gablotce. Zapisy na stronie rowerowa.info i rowerowa@op.pl

 

 

  1. Apostolat Maryjny przy parafii MB Wspomożenia Wiernych, zaprasza na autokarową pielgrzymkę / 27-30 lipca/ Bliższe informacje na plakacie w gablotce.

 

  1. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę w dniach od 1 – 13 sierpnia. Koszt 180 zł. Spotkanie organizacyjne 21 czerwca o godz. 19.00, w salce parafii Miłosierdzia Bożego w Pile. Bliższe informacje na plakacie.

 

Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny.

 

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:  SOBOTA – GODZ. 18.45.

Począwszy od 23 czerwca, przez całe wakacje, Kancelaria Parafialne będzie czynna w każdą sobotę  od godz. 18.45.

W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt telefoniczny.