ban1

 
 

Ogoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  JEZUSA  CHRYSTUSA

Piła dn. 16.04. 2016 r.

 

 

1.  Nasz Pan Zmartwychwstał Alleluja.  Głośmy tę prawdę codziennie, całemu światu.

 

2.  W  Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego.

 

3.  Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia. Z tej racji codziennie przed Mszą św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy wszystkich wiernych aby w Kościele lub w domu odprawili tę nowennę.

Uroczyste nabożeństwo na zakończenie nowenny zostanie odprawione w następną niedzielę o godz. 15.00.

                                                                                                                                                

4.  W czwartek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji WSPÓLNOTY SZKAPLERZNEJ. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Na zakończenie Mszy św. możliwość przyjęcia szkaplerza.

 

5.  W następną niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. JUBILEUSZOWA w intencji małżeństw, które w kwietniu obchodzą kolejną rocznicę zawarcia małżeństwa. Zgłoszenia w zakrystii.

Natomiast o godz. 12.30 spotkanie dla wszystkich rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Wszystkie dzieci przynoszą zeszyty z wpisami zaliczeń koniecznych do przystąpienia do komunii.

Również w następną niedzielę TACA BUDOWLANA.

 

6.  Parafia MB Wspomożenia Wiernych /oś. Górne/ zaprasza 20 kwietnia o godz. 18.00, na Seminarium Odnowy Wiary pt. Twoje Spotkanie z Jezusem. Bliższe informacje na plakacie.

 

7.  W czwartek 27 kwietnia o godz. 16.00 ks. Bp. Paweł Cieślik, udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Próby przed Bierzmowaniem w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.45.

 

8.  W niedzielę 7 maja zostaliśmy zaproszeni do parafii Św. Józefa na zbiórkę. Prosimy osoby, które mogą pomóc w zbiórce o zgłaszanie się w zakrystii.

 

9.  W tym roku FESTYN PARAFIALNY jest planowany na 11 czerwca. Już teraz prosimy o zbieranie fantów i włączenie się w organizację festynu.

 

10.  Do nabycia prasa katolicka:  świąteczny Gość Niedzielny.

 

11.  Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniu  TRIDUUM PASCHALNEGO. Ks. Aleksandrowi, Służbie Liturgicznej, Organiście. Pani Dekoratorce, wszystkim pomagającym.

Dziękujemy za złożone ofiary na kwiaty, za ich ułożenie. 

Dziękujemy ministrantom i scholce za przygotowanie palm oraz wszystkim za złożone ofiar, łącznie  1230 zł, 70 gr.

Serdeczne podziękowania składamy Parafialnemu Zespołowi Caritas za organizację i rozdanie darów żywnościowych.     

Dziękujemy za przyniesione skarbonki wielkopostne.

Za nową obudowę tabernakulum i tabernakulum do ciemnicy..

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i życzenia.

 

12.  Parafia w ub. tygodniu zapłaciła łącznie za materiały budowlane i prace 9900 zł.  /styropian, elementy montażowe łuków, wycięcie słupów i otworów w ścianie kościoła./

SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

1

Początek strony