ban1

 
 

Ogoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

XVI   NIEDZIELA  ZWYKŁA

Piła dn. 23.07. 2017 r.

 

 

1.  We wtorek przypada Święto św. Jakuba Apostoła oraz Krzysztofa. Jest to również dzień automobilistów. Poświęcenie pojazdów po Mszy św.  wieczornej.

 

2.  KANCELARIA PARAFIALNA W CZASIE WAKACYJNYM  CZYNNA:

SOBOTA – PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ / ok. 18.45/.

W nagłych sytuacjach  prosimy o kontakt o telefoniczny.

 

3.  Stowarzyszenie Przyjaciół św. Rafała Kalinowskiego, działające przy naszej Parafii, ogłasza konkurs fotograficzny pod tytułem : „ Z aparatem na Zielonej Dolinie „. Celem konkursu jest uchwycenie w kadrze aparatu wakacji spędzanych zarówno na naszym osiedlu, jak  i poza nim. Czekają nagrody oraz integracyjne spotkania na placu przed kaplicą.

 

4.  Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny z cyklem wakacyjnym

 

5.  Zapraszamy na 35. Koszalińsko- Kołobrzeską Pielgrzymkę na Jasną Górę od 1 - 13 sierpnia. Bliższe informacje na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl

 

6.  Serdeczne Bóg zapłać  za troskę o kaplice, ofiary składane na budowę.

Taca budowlana w ub. niedzielę wyniosła 2901 zł. Bóg zapłać.

 

7.  Komunikat Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka:

Z przekazów medialnych znamy tragiczne wydarzenia w naszej metropolii, jakim był pożar wieży katedry gorzowskiej. Do 1972 roku, ta świątynia była katedrą Administracji Apostolskiej w skład  której wchodziła także nasza diecezja. W duchu solidarności z naszą bratnią diecezją zachęcam Was Siostry i Bracia, do modlitwy za wiernych, którzy utracili swoją pierwszą świątynię – katedrę. Wspomożemy ich także w trudzie odbudowy, śpiesząc z pomocą materialną, tak jak już uczyniło to wiele diecezji. Proszę więc o zbiórkę pieniężną do puszek w każdej parafii naszej diecezji, po każdej Mszy św. w najbliższą niedzielę 30 lipca 2017 r.

 

8.               Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku.

SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

1

Początek strony