ban1

 
 

Ogoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Piła dn. 17.09. 2017 r.

 

1.  W każdy czwartek zapraszamy o godz. 17.00 na ADORACJĘ NAŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.  W tym tygodniu zapraszamy w sposób szczególny Apostolstwo M B Patronki Dobrej Śmierci.

 

2.  Dziękujemy tym wszystkim rodzicom, dzieciom , młodzieży, animatorom, którzy byli obecni na spotkaniach związanych z przygotowaniem do przyjęcia sakramentów.

 

3.  Spotkanie rodziców i  kandydatów do Bierzmowania z kl. gimnazjalnych w piątek  22 września o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.

 

4.  Wraca nauka języka francuskiego. Chętni zgłaszają się w zakrystii. Spotkanie organizacyjne w piątek 22 września o godz. 17.00 w salce.

 

5.  Spotkanie integracyjne dla mieszkańców naszego osiedla dzisiaj o godz. 13.30 na placu za plebanią.  W ramach spotkania nastąpi zakończenie i ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego. W czasie wszystkich spotkań,  organizowanych przez Stowarzyszenie Św. Rafała Kalinowskiego,  działającego przy naszej parafii, mogliśmy korzystać z nagłośnienia zakupionego  ze środków Urzędu Miasta. Za to wsparcie serdecznie dziękujemy.

 

6.  Zostały rozdane koperty na budowę. Dla osób, które nie otrzymały kopert, są one wyłożone  na stoliku obok gazet.

 

7.  W tym roku nakrętki  zbieramy  na pomoc w rehabilitacji dla naszego parafianina Konrada. Plakaty do odbioru w zakrystii.

 

8.  W następną niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. JUBILEUSZOWA w intencji małżeństw,  które we wrześniu obchodzą kolejną rocznicę zawarcia małżeństwa. Zgłoszenia w zakrystii.

 

9.  Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny.

 

10.  Jeszcze dziś trwa akcja rejestracji dawców szpiku dla Michałka i innych.    Rejestracja odbywa  się w galeriach Vivo i i Kasztanowej oraz w parafii Wspomożenia wiernych.  Zarejestrować  mogą się osoby od 18 – 55 roku życia. Do wzięcia udziału w akcji gorąco zachęca Prezydent Piły.  Bliższe informacje na plakatach oraz ulotkach.

 

11.  Dzieci z kl. II i III szkoły podstawowej, po każdej Mszy św. zbierają obrazki, natomiast kandydaci do Bierzmowania z kl. III oraz ponadgimnazjalnych, zgłaszają swoją obecność na Mszy św. w zakrystii.

 

12.  Próba scholki, w każdą niedzielę o godz. 11.30 w salce. Serdecznie zapraszamy nowe osoby.

 

13.  Bóg zapłać za troskę o kaplice, ofiary składane na budowę, pomoc w pracach. Serdeczne podziękowania składamy P. Posertowi za przygotowanie płyt na szalunki potrzebne na wieży.

 

14.  Cały czas trwają prace budowlane związane z ociepleniem kościoła, wykonaniem zbrojenia na wieży. Zastały wreszcie założone wszystkie okna na kopułach. Na dachu płaskim od ulicy K. Wielkiego została położona papa.

Parafia w ub. tygodniu zakupiła kolejną partię stali, pape, środki konserwujące beton,  na łączną kwotę  6900 zł.

           

            

SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

1

Początek strony