ban1

 
 

Ogoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Piła dn. 21.05. 2016 r.

 

 

1.  Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii św. Otoczmy dzieci i ich rodziców nasza modlitwą.

 

2.  Trwają NABOŻEŃSTWA MAJOWE. Na nabożeństwa zapraszamy codziennie o  godz. 17.30. Natomiast w Starej Kaplicy w środy i piątki na godz. 16.30. 

Od poniedziałku do piątku, wszystkie dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. w strojach komunijnych uczestniczą w nabożeństwach majowych i Mszy św.

Zgodnie z ustaleniami, wyjazd do Skrzatusza na Diecezjalny Dzień Dziecka w sobotę 27 maja.

 

3.  W tym tygodniu spotkania w grupach wg. ustalonego porządku dla Kandydatów do bierzmowania z klas gimnazjalnych.

 

4.  W następną niedzielę, będziemy gościli w naszej parafii kleryka z naszego Seminarium Duchownego. Tradycyjnie po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium.

 

5.  Msza św. JUBILEUSZOWA w intencji małżeństw, które w maju obchodzą kolejną rocznicę małżeństwa za tydzień o godz. 11.00. Zgłoszenia w zakrystii.

 

6.  Rocznica wczesnej Komunii św. w niedzielę 28 maja podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 9.30. Próba liturgiczna 24 maja o godz. 18.30.

 

7.  Kolejny Marsz dla Życie i Rodziny przejdzie ulicami Piły za tydzień w niedzielę 28 maja.  Rozpoczęcie po Mszy św. sprawowanej o godz. 11.30 w parafii św. Antoniego, której będzie przewodniczył ks. bp. Ordynariusz Edward Dajczak. Zakończenie na Placu Zwycięstwa. Serdecznie zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi oraz wszystkich, którzy promują życie.

 

8.  Kolejny FESTYN w naszej parafii odbędzie się 11 czerwca. Już teraz prosimy o modlitwę, przynoszenie fantów, zgłaszanie się do pomocy w organizacji festynu.

 

9.  Zapisy na ciasta w zakrystii. Szukamy również, sponsorów głównych nagród.

Trwają zapisy dzieci z kl. I szkoły podstawowej, na przygotowanie do I Komunii św. Rodzice zgłaszają dzieci w kancelarii.

Również w kancelarii rodzice zgłaszają kandydatów z kl. II gimnazjalnych do Bierzmowania.

 

10.  Do nabycia Gość Niedzielny.

 

11.  Serdeczne Bóg zapłać za troskę o kaplice.

Dziękujemy za złożone ofiary na cele budowlane.

W ub. tygodniu rozpoczęliśmy ocieplanie kościoła, Firma dalej przygotowuje się do założenia świetlików.

Parafia zamówiła 500 kg. blachy miedzianej, potrzebnej do obicia kopuł. Za blachę musimy zapłacić rachunek w wysokości 16750 zł.

SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

1

Początek strony