ban1

 
 

Ogoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Piła dn. 20.08. 2017 r.

 

1.  Kurs fotografii zorganizowany dla dzieci i młodzieży odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 16.00. W dalszym ciągu można zgłaszać chęć udziału w zakrystii.

     Konkurs fotograficzny Z aparatem na Zielonej Dolinie nadal trwa. Zachęcamy do wysyłania a parafialny adres e-mail zdjęć ukazujących nasze osiedle.

 

2.  Msza św. jubileuszowa w intencje małżeństw obchodzących w sierpniu kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa za tydzień o godz. 11.00. Zgłoszenia
w zakrystii.

 

3.  Prosimy o pomoc w przygotowaniu podziękowań za akcję zbierania nakrętek w minionym roku szkolnym. Osoby i instytucje, dla których powinniśmy wydrukować podziękowania prosimy zgłaszać w zakrystii.

 

4.  Parafialna Caritas zaprasza po odbiór wyprawek szkolnych we wtorek od godz. 13.00.

 

5.  Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i prasy wyłożonej na stoliku przy wyjściu z kaplicy.

 

6.  Przypominamy, że kancelaria parafialna do końca wakacji czynna w soboty po wieczornej Mszy św., czyli około 18.40. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

7.  Ksiądz Janusz Zdolski, salezjanin z par. Świętej Rodziny w dalszym ciągu przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Prosimy o modlitwę o powrót do zdrowia dla Niego.

 

8.  Ostatnia tajemnica to film, który jest wyświetlany w kichach od 18 sierpnia. Zachęcamy do zainteresowania się tą produkcją zrealizowaną z okazji 100-lecia objawień Maryi
w Fatimie.

 

9.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego wakacyjnego wypoczynku, a pracującym wielu sił i łask Bożych.

 

10.  Dziękujemy za troskę o kaplice. Prace przy budowie naszej świątyni cały czas są prowadzone. W minionym tygodniu zakończono montaż ram okiennych w kopułach, nadal trwa ocieplanie elewacji kościoła. Przy tej okazji Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

SAKRAMENTY Chrzest Pokuta I Komunia Święta Bierzmowanie Namaszczenia chorych Małżeństwo


WSPÓLNOTY Rada Parafialna Kościół Domowy Caritas Parafialna Żywy Różaniec Lektorzy i ministranci Zespół i schola Patronki Dobrej Śmierci Szkaplerzna Bierzmowanych

pl

strona osiedla

gosc

1

Początek strony